Aybit POS Restoran Otomasyonu

Aybit POS Restoran otomasyonu ile Restoran yönetiminde yaşanan sorunları ortadan kaldırın.

İşletmenizin tüm operasyonlarını tek bir platformda yönetin. Aybit POS Restoran otomasyon Programı sipariş alma, masa yönetimi, stok takibi, dijital menü, entegrasyonlar ve kurye yönetimi gibi birçok özelliği ile iş süreçlerinizi kolaylaştırır ve verimliliğinizi artırır.

İşletmenize Yardımcı Özelliklerimiz

Paket Servis

Paket servis özelliği ile telefon çaldığı anda arayan numaralar ekrana gelir ve kolayca müşterilerinizin bilgilerine ulaşıp sipariş alabilirsiniz.

Masa Yönetimi

Garsonlarınızın dokunmatik ekrandan, akıllı telefon veya tabletlerden almış olduğu masa siparişlerini takip etmenizi sağlar.

Self Servis

Self servis modülü sayesinde hızlıca sipariş alabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm siparişleri tek ekrandan yönetirsiniz.

Stok Reçete

Ürünlerinizin stok girişlerini ve takibini yapabilirsiniz, Kritik stok özelliğimiz ile kritik ürünlerinizi belirleyebilirsiniz.

Garson

Sipariş sürecini yönetmekte,hızlandırmada ve müşteri memnuniyeti kazanmakta MollyPOS ile her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

Yönetici

Pospatron uygulamamız (İOS-Android) sayesinde istediğiniz yerden günlük satış takibi, stok durumu ve satış maliyetlerinizi takip edebilirsiniz.

Merkez & Şube

İşletmeniz için şubelerinizi analiz ederek, raporlayarak ve kaliteli çoğaltarak sürekli olarak güçlü bir zincir haline gelebilirsiniz.

Entegrasyonlar

YemekSepeti, TrendyolYemek, GetirYemek gibi sistemlere entegre yazılımımız ile bölgenizdeki siparişleri kaçırmayın.

Kurye

Gelişmiş raporlama seçenekleri ile işletmeniz hakkında detaylı raporlar alabilir, doğru analizlerle sağlam adımlar atabilirsiniz.

Dijital Menü

Kağıt menüler yerine QR Menü kullanarak menünüzü dijital ortama taşıyabilir, daha kolay ve esnek düzenleme yapabilirsiniz.

Restoran Yazılımının Kazandırdıkları

İşletmeniz için hızlı çözümler ve sipariş akışınınızda düzen istiyorsanız AybitPOS sizlere tüm süreçlerde yardımcı olur.

Tüm İşletmeler İçin AybitPOS

Alakart Restoran

Restoran içersindeki menü karmaşasını önlersiniz. Siparişlerlerinizi hızı alarak müşteri memnuiyeti sağlarsınız. 

Fast Food Restoran

Dokunmatik ekran ve el terminali ile siparişlerinizi hızlı ve hatasız alırsınız. Esnek arayüzü ile size her zaman yardımcı olur.

 

Barlar Ve Gece Kulüpleri

Konukların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan kişiselleştirilmiş deneyimler yaratırken kâr elde edin. Hesaplarınızı kontrol altında tutun.

 

Cafe & Fırın

Gelen siparişlerin hızlı yönetilmesi, kolay ve esnek arayüzü ile birlikte sipariş sürecinizi tamamlar. Toplu siparişlerin stok takibini yapıp kontrol sağlarsınız.

 

Aqua Park İşletmeleri

Sezonluk işlerinizde satışlar raporlarını ulaşarak gelir ve gider tablosunu daha net inceler ve işletme yönetiminde başarı elde edersiniz.

 

Pizza Sipariş Takip İşletmeleri

Kuryelerin takibi ve günlük performansını kontrol edersiniz. Kullanıcı odaklı arayüzü ile birlikte programı kendinize göre kullanırsınız.

 

Zincir & Franschise

Merkez şubeli işletmelerde, şubelerin tüm hareketleri merkez yönetimine aktarılır. Yönetim işlemlerini tek nokta üzerinden kontrol edersiniz.

 

Catring İşletmeleri

Bütçe planlamasından satışa kadar her şeyi kolayca izleyerek, ilerlemeniz hakkında genel bakış elde ederek iş yönetiminizi iyileştirirsiniz.