Bakım Yönetim Sistemi

Bakım Yönetim Sistemi, işletmenizin sahadaki varlıklarını ve ekipmanlarını etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Saha ekiplerinizin görevlerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde planlamasını, takip etmesini ve belgelendirmesini sağlar. Mobil Bakım Yönetim Sistemi sayesinde, bakım süreçlerinizi optimize edebilir, işletme maliyetlerinizi düşürebilir ve ekipmanların ömrünü uzatabilirsiniz.

repairist bakım

İş Emirlerinizi Profesyonelce Yönetin

Kağıtlardan ve kayıp iş emirlerinden bıktınız mı? Merkezi bir Bakım Yönetim Sistemi ile iş emirlerinizi, planlı ve koruyucu bakımlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Varlık Bakım Yönetim Sistemi

Mailler, telefonlar ve not kağıtları size kaos yaşattığında ve bakım ekibinizin kolay kullanacağı bir sisteme ihtiyacınız olduğunda Repairist’i deneyin.

İş Emri Bildirimlerini Unutmayın

İş talepleri gönderildikten sonra, bilgisayarınız, cep telefonunuz ve tabletiniz arasında otomatik olarak senkronize edilir, böylece verileriniz her cihazda güncel ve erişilebilir olur.

Akıllı Mobil Varlık ve İş Yönetim Sistemi

Yetkilendirdiğiniz herkesin, mobil cihazlar aracılığıyla yalnızca bir QR kodunu (barkod) okutarak iş taleplerini bakım departmanınıza göndermesine izin verir.

Birinci Sınıf Kurumsal Varlık Yönetimi

Ekipmanının karmaşasını düzenlemeye çalışmaktan, ekipmanın düzgün bir şekilde onarım yapılıp yapılmadığını merak etmekten, bakım maliyetini bilmeden ve varlıkları yönetmenin getirdiği diğer tüm sorunlarla uğraşmaktan bıktınız mı? Bakım Yönetim Sistemi ve Kurumsal Varlık Yönetimi modülü ile binlerce varlığı kolaylıkla istediğiniz yerden yönetin. Varlıkları ağaç yapısı içinde rahatlıkla arayabilir ve izleyebilirsiniz.

Özel Göstergelerle Verileriniz, Sizin Yanınızda

Kabul edelim, operasyonlarınızı iyileştirmenin ilk adımı iyiyi ve kötüyü bilmektir. Gösterge Panelleri ile sonunda varsa kötü giden işleri bulmaya ve veri destekli planları eyleme geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu da işçilik / onarım maliyetlerinin azalmasına, arıza sürelerinin kısalmasına ve daha fazlasına neden olur. Repairist’in Özel Gösterge Tabloları ile;

Ayrıntılı ve Güçlü Önleyici Bakım Oluşturun

KB planları oluştururken, işinizin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için teknisyenlerinize rehberlik eder. Basit kontrol listeleri oluşturmanıza olanak tanır. Bakımın nasıl yapılacağı hangi parçaların değiştireleceği gibi bilgileri oluşturmanıza ve belgelemenize olanak tanır, böylece yeni gelen personeller dahi ek eğitim ihtiyaç duymadan ne yapacaklarını tam olarak bilirler. Repairist’in KB Planları oluşturucusunu kullanırken şunları yapabilirsiniz: